Перейти до основного вмісту

Малювання макетів тортів і тістечок.

 Привабливість зовнішнього вигляду борошняних кондитерських виробів — тістечок і тортів — залежить від художнього оформлення їхньої поверхні.


Змістом художнього оформлення тістечок і тортів служить декоративність, тобто прикраса кондитерських виробів квітами, листиками, гілками, різними орнаментами і бордюрами, виготовленими з крему, шоколаду, марципана й інших продуктів.


Розмаїтість оформлення виробів залежить від ступеня розвитку творчої уяви кондитера. Малювання  тортів  вимагає творчого підходу. Торт — виріб об'ємний, може бути одно та багатоповерховий, різної конфігурації та кольорової гами. Для малювання тортика, ви можете, розкрити всю свою творчу фантазію, уяву.

Ви самостійно обираєте собі варіант кондитерського виробу, тематика теж за власним бажанням (день народження, 8 березня, ювілей, річниця і т.п.)

Практична діяльність.

Для творчого завдання вам знадобиться аркуш паперу А4 формату, олівець, гумка, акварель або гуаш, кольорові олівці.

Перший етап - лінійний малюнок. 

Ви обираєте для себе фото тортика, який хотіли б намалювати.


Я обрала торт, присвячений художнику.
Для початку виконуєте лінійний малюнок.
Намічаєте на аркуші А4 прямокутник, в який ви впишете торт. 
Проводите вісь симетрії, тобто ділите прямокутник на дві рівні частини.
Далі намічаєте розташування двох круглих коржів, що мають  циліндричну форму.


Також можна одразу позначити підставку для торта.

Далі додаєте об'єму вашому кондитерському виробу, проводите еліпси - витягнуті овали.


Коли ви намалюєте основу торта, ви переходите до декору, тобто прикрашання вашого виробу.
В моєму випадку - це різноманітні пензлики, палітра, фарби.







Після завершення лінійно-конструктивної побудови, переходите до роботи в кольорі. В разі відсутності фарб (акварельних або гуашевих), виконуєте завдання кольоровими олівцями.

Фарбами потрібно працювати поступово - від світлого до темного, тобто спочатку прокладаєте світлими кольорами освітлені частини тортику, а далі підсилюєте по тону. В моєму випадку світло зліва, а справа - тіньова частина торта.


Ще один варіант малювання тортику, присвяченого шеф-повару.






Всім бажаю натхнення та чекаю ваших творчих робіт на електронну пошту vika.kozachenko18@gmail.com




 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,