Перейти до основного вмісту

Модуль ПЕР-П.3 Малювання волосся різними графічними матеріалами. ЛПР. Малювання простих стрижок, класичних жіночих і чоловічих стрижок і зачісок в різних поворотах.

З історії перукарського мисттецтва відомо, що були часи, коли жінки носили перуки, або ж відрощували власне довге волосся, створюючи пишні багатоярусні зачіски. Сьогодні перукарське мистецтво досягло таких висот, що для створення ідеального образу достатньо лише ножиць у вмілих руках майстра. Придумано безліч різних стрижок, особливо для жінок. 

Розглянемо з вами класичні жіночі стрижки на різну довжину волосся.

КЛАСИЧНІ ЖІНОЧІ СТРИЖКИ НА КОРОТКЕ ВОЛОССЯ

Еталоном класичної короткої стрижки вважається відоме і багатьма улюблене каре. Каре залишиться затребуваним в усі часи. Ця здавалося б нехитра класика стала відправною точкою для створення більшості різновидних стрижок.

Стрижка "каре"

Стрижка "каре"

Найбільш поширеною класичною жіночою стрижкою на середнє та довге волосся є  каскад. 

Стрижка "каскад"


Найбільш поширеними стрижками серед чоловіків є "канадка", "бокс", "андеркат".

Стрижка "канадка"

Практична діяльність

Для роботи  знадобиться -  аркуш паперу А4 формату, олівці різної м'якості, гумка.
 Творче завдання - створення обраної жіночої або ж чоловічої стрижки на аркуші паперу в різних поворотах. 
Ви самостійно обираєте для себе фото певної жіночої або ж чоловічої стрижки і відтворюєте її на папері в декількох ракурсах - вигляд спереду (фас), вигляд три четверті, тобто обличчя з невеликим поворотом та профіль - вид збоку.

1. Перший етап - виконуєте лінійний малюнок. Позначаєте легкими лініями будову голови і обличчя обраної моделі жіночої або чоловічої стрижки.

2. Другий етап - це передача світлотіні шляхом поступового прокладання коротким штрихом по формі росту волосся і підкреслення таким чином форми обраної стрижки.
Кожного разу аналізуйте свій малюнок, оскільки ви маєте зобразити одну і ту ж стрижку з усіх ракурсів. 

Увага! Не перестарайтесь з світлотіньовим моделюванням, підсилюйте по тону поступово, світлі пасма залишайте не зафарбованими, біля коренів волосся варто підкреслювати тоном. 
Намагайтесь передавати зміну світла та тіні по всій довжині волосся.

Нижче представлені два варіанти малювання жіночої стрижки "каре", точніші "подовжене каре".
Чоловічий варіант - стрижка "канадка".











Свої творчі роботи надсилайтемені на електронну пошту   vika.kozachenko18@gmail.com













Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,