Перейти до основного вмісту

Художній розпис нігтів. Тренувальні вправи по виконанню розпису.

Художній розпис нігтів

Доглянуті ручки і красивий манікюр необхідні всім дівчатам без виключення. Крім звичайних лаків і гелів для нігтів, є безліч різних дрібниць, якими можна прикрашати нігті. 

Графічні, художні малюнки, і дрібні деталі на нігтях – найшвидший спосіб створити яскравий, що запам’ятовується і елегантний стиль. Різні техніки дають можливість освоїти художній розпис на нігтях як професіоналам, так і новачкам, які ніколи не тримали пензля в руці. Для успішного виконання дизайнів будуть потрібні відповідні матеріали, кисті і підручні засоби.

Виконують розпис, як лаками, так і акриловими фарбами. Наносять малюнок на вже нафарбовані нігті. Для нанесення малюнка використовують голки, кисті, палички та інші інструменти для розпису. Складність малюнка залежить від фантазії і професіоналізму майстра.

Завдяки художньому розпису на нігтях можна зобразити практично будь-який малюнок. Доповнювати розпис можна фольгою, блискітками та навіть мереживом.

Ми з вами будемо різноманітні вправи по художньому розпису нігтів за допомогою найтонших пензликів.


Практична робота учнів
Творче завдання - тренувальні вправи по художньому розпису нігтів.
Для цієї роботи вам знадобиться аркуш паперу А4 формату, олівець, гумка, лінійка, чорна гуашева або акрилова фарба, синтетичні пензлики, стакан з водою, палітра.


Для початку варто виконати досить прості вправи, для зручності можна використовувати аркуш паперу в клітинку.


На аркуші А4 проводите невеличкі прямокутники висотою 1-1,5см і шириною 14-15 см.


Поетапно практикуємо на папері різні варіації мазків, завитків, листочків.
 

Тренувальні вправи по створенню пезликом елементарних вертикальних мазків.

Вправи по розпису завитків під нахилом.


Таким чином практикуйтесь в розписі різноманітних завитків, а на основі цих елементів ви можете створювати більш складні композиції.





























Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,