Перейти до основного вмісту

Типи зачісок. ЛПР. Малювання різних типів зачісок графічними матеріалами.

 Типи зачісок. Зачіски можна розподілити на чотири основні типи: зворотні, ацентральні, концентровані та передні, або фронтальні.

Зворотні зачіски. Усе волос­ся зачісується назад (рис. 1). Це найпоширеніший тип, який підходить і для чоловіків, і для жінок. Зачіски цього типу мо­жуть виконуватись на довгому і короткому волоссі.

   
Зворотні зачіски. рис. 1

Ацентральні зачіски. Во­лосся спрямоване від маківки в різні боки, відповідно до на­прямку його росту (рис. 2). Зачіски цього типу, як і зворот­ні, можуть бути виконані на во­лоссі різної довжини. Підходять як для чоловіків, так і для жінок. Однак при їх виконанні на дов­гому волоссі необхідно вкороти­ти передню частину волосся до довжини, яка зрівняється з довжиною чілки.

Ацентральні зачіски. рис. 2

Концентровані зачіски. Усе во­лосся, включаючи волосся з ниж­ньої частини потилиці та шиї, зачісується до маківки (рис. 3). Волосся для зачісок цього типу мас бути достатньо довгим. Підходять для жінок. 

 
Концентровані зачіски

Передні зачіски. Усе волос­ся спрямоване вперед, до лоба (рис. 4). Бажано, щоб волосся нижньої частини потилиці та шиї було довгим, бо воно обов'язково повинне діставати до тім'я та поступово переходити в коротку чілку. Через складність виконан­ня зачіски цього типу трапля­ються рідко.

 
Передні зачіски. рис. 4
 
Практична діяльність учнів
Лаборторно-практична робота - створення на аркуші паперу А4 формату 4 типів зачісок (зворотня, концентрована, ацетральна, передня)
Для роботи вам знадобиться - папір А4, олівець, гумка, кольорові олівці, кулькова чорна ручка.

Варіанти практичної роботи.

Концентрована і ацентральна зачіски.

Концентрована чоловіча зачіска.

Передня і зворотня жіночі зачіски.

Зворотня і ацентральна зачіски


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,