Перейти до основного вмісту

ЛПР. Малювання сучасних способів колорування - метод «гранж» графічними матеріалами.

 Стиль "гранж" в перукарському мистецтві - це можливість найбільш яскраво відобразити індивідуальність дівчини і жінки.


Буквальний переклад з англійської слова «гранж» - брудний, неохайний.  
 Особливостями цієї техніки колорування  є недбалі, асиметричні пасма, хаотичне, на перший погляд, різнобарв`я. Подібний прийом дуже часто порівнюють з меліруванням або ж технікою "омбре". Однак, якщо в цих двох способах фарбування присутні охайність і чіткість, техніка  "гранж" - це недбалість, надмірна показовість, кричущість.

 Якщо раніше до нього вдавалися лише епатажні дівчата, то сьогодні це молоді та середнього віку особи з сучасними поглядами на світ, бажанням бути «не як усі», готовністю опинитися в центрі уваги. 
 З одного боку, стиль не передбачає якихось жорстких стандартів, з іншого - підпорядковується ряду правил. Наприклад, кінці волосся і коріння повинні бути пофарбовані по-своєму. А ось що це будуть за кольори - вибір суто індивідуальний. Серед найбільш екстравагантних: синій, фіолетовий, бузковий, рожевий, зелений, червоний. Активно використовуються і традиційні відтінки - Махагон, рудий. З певною обережністю фахівці радять ставитися до вибілювання волосся - воно прекрасно підійде дамам з блідою шкірою, а у смуглянок створить небажаний дисонанс. І взагалі особливості шкіри, наявність рум`янцю мають важливе значення, краще рішення найчастіше знаходять експериментальним шляхом і, як правило, це роблять фахівці. Ось чому тим дамам, які хотіли б фарбуватися самостійно, в домашніх умовах, бажано спочатку довірити свій імідж професіонала, а в подальшому дотримуватися його рекомендацій. 
Для яскравих брюнеток підійде не плавний, а різкий перехід  відтінків. З цією метою пасма найкраще фарбувати горизонтальним способом. 

Для пекучих брюнеток найбільш відповідний колористичний акцент - червоний і його варіації: золотисто-червоний, коньячний, червоно-коричневий. Фахівці пояснюють це тим, що в чорному практично завжди присутні червоні пігменти, це добре видно, коли локони за літо вигорають під сонцем або якщо брюнетка виявляється в яскравому сяйві променів.
 Блондинкам з ніжною шкірою дуже йдуть найнесподіваніші кольори (синій, фіолетовий, рожевий).
 Однак якщо зробити ставку на натуральність, зачіска виглядає більш жіночно. Техніку забарвлення можна вибрати будь-яку, тобто забарвити локони вертикально, зигзагоподібно і навіть в шаховому порядку (в арсеналі перукаря багато методик). Можна також добитися ефекту вигорілого на сонці волосся.
Для темно світло-русявих дівчат  відмінно гармонують нотки рудого - мідь, золото. Хороша також коричнева гамма: гіркий шоколад, горіх, каштан, темна карамель.

 Причому, чим темніше волосся, тим більш насичені кольори слід вибирати при колоруванні. А щоб домогтися найкращого результату, пасма перед фарбуванням треба буде знебарвити.

Практична робота

Для роботи вам знадобиться - аркуш паперу А4 формату, кольорові олівці.

Очікуваний результат - створення жіночої стрижки в техніці "гранж" .

1. Спочатку простим олівцем виконуєте лінійний малюнок бажаного варіанту даної техніки на русявому або темному волоссі з врахуванням відтінків.

2. Далі пропрацбовуєте образ кольоровими олівцями для максимальної передачі цікавих відтінків цього способу колорування.


Варіанти практичної роботи. 










Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,