Перейти до основного вмісту

ЛПР. Малювання волосся в сучасних техніках колорування.

Для створення гарної та і стильної зачіски дівчата все частіше вибирають колорування. Існують десятки його різновидів, що відрізняються кількістю використовуваних кольорів і технікою фарбування пасом. 

Процедура колорування передбачає одночасне фарбування різних пасм волосся в різні кольори. Причому стилісти, враховуючи побажання клієнток, можуть використовувати від 2 до 15 і більше відтінків (при використанні одного відтінку забарвлення вже називається мелірування). Для створення ж офіційного образу потрібно підбирати відтінки одного кольору. Любителькам ж експериментів, епатажним дівчатам, подобається використовувати яскраві пасма контрастних тонів.

 Зональне колорування. Ця техніка передбачає фарбування тільки окремих ділянок волосся. Зональне колорування має на увазі також створення на волоссі своєрідних малюнків. Але для цього необхідно використовувати більш яскраві відтінки, щоб візерунок був помітний.

 
Зональне колорування.

 Колорування на чубчику. Ця техніка говорить сама за себе. Вона має на увазі фарбування тільки чубчика, при тому, що основна маса волосся взагалі ніяк не використовується. 

Трафаретне колорування, інакше - футуаж. Цей метод полягає в нанесенні малюнка на волосся через трафарет. Цей вид фарбування не підходить кучерявим локонами, волосся має бути максимально гладке та рівне. Малюнки можуть бути геометричними або у вигляді леопардових принтів. 

 
Трафаретне колорування.

Фарбування волосся в техніці dipdye для найсміливіших дам. З англійської - це вираз можна перекласти, як «занурити у фарбу». Це найкраще рішення для додавання кольору волосся без необхідності фарбувати його повністю, а так само хороший спосіб зробити волосся яскравіше.

 
Колорування воллосся в техніці "dipdye"

Блоранж. Ця техніка використовує світлий колір і оранжево-рожевий відтінок, завдяки чому створюється ніжний образ. У цього фарбування широкий діапазон кольорів - від вершково-полуничних до персикових. Головні переваги техніки блоранж - універсальність і м'якість кольору. Спокійний відтінок блоранжа не відрізняється різкою кольоровою гамою і відмінно виглядає на пасмах будь-якої довжини. Персикове волосся освіжає, омолоджує і надає образу жінки особливу витонченість, романтичність, ніжність і яскравість. Великий плюс цього виду фарбування в тому, що можна підібрати будь-який з варіантів, починаючи від кольору соковитого апельсина і закінчуючи скромними золотисто-персикового тонами. 

Колорування в техніці блоранж.

Неонове колорування. Для цієї техніки використовуються «неонові» яскраві кольори. Це червоні, сині, зелені, рожеві та інші кольори. Раніше такий образ могли дозволити собі лише представники певних субкультур. Наприклад, панки. Сьогодні прогресивна молодь використовує неонові відтінки для того, щоб виглядати стильно і не як усі. При цьому приналежність до неформальних угруповань зовсім не обов'язкова.

 
Неонове колорування.

Практична діяльність учнів.

Створення графічного малюнку сучасними способами колорування.

Для роботи знадобиться - аркуш паперу А4 формату, олівець, гумка для побудови, кольорові олівці.

1. На аркуші А4 формату легкий малюнок голови та обличчя людини, без зайвої деталізації. Основна увага зосереджена на зображенні волосся. 

2. Далі – малювання нескладної стрижки або зачіски простим олівцем. 

3. Після завершення лінійно-конструктивної побудови – робота в кольорі кольоровими олівцями або простими графічними олівцями різної м'якості

4. Виконання завдання в олівцями має бути поетапне – спочатку легке  прокладання по тону всієї площини волосся, а потім поступове підсилення по тону, в залежності від способу колорування.

5. Детальна світлотіньова замальовка волосся в сучасній техніці колорування графічними матеріалами.

Малювання волосся в техніці футуаж.

Зображення волосся в техніці зонального колорування.

Зображення волосся в техніці неонового колорування.

Зональне колорування. Колорування чубчика.

Техніка блоранж.

Неонове колорування.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,