Перейти до основного вмісту

Малювання базових чоловічих стрижок. ЛПР. Замальовка базової чоловічої стрижки "британка".

 Стрижка Британка виникла в Великобританії в 1950-х роках в період зародження молодіжного руху, відомого як "teddy boys". Однією з причин появи молодіжної культури стало прагнення хлопців, представників робітничого класу, наслідувати золоту молодь. 


Вирізнялися агресивною поведінкою, характерним стилем одягу (завужені штани, жилетка, вузька краватка, замшеві черевики на платформі), захоплення блюзомрок-н-роломсвінгом.

Зачіска Британка вже не демонструє приналежність до певного класу або руху, а лише підкреслює бунтарський дух і прагнення до чогось нового. Тому зачіска припала до серця  голлівудським знаменитостям.

Стрижка Британка і її види

Існує безліч видів стрижки Британки, які ідеально підійдуть до різного типу обличчя чоловіків. Безумовно, є класичний варіант, перевірений часом, де передбачається, що довжина гривки складе до 10 см. У класичному рішенні потилиця виголюється не сильно, тому чоловіча стрижка Британка добре виглядає на тлі строго класичного костюму, що актуально для прихильників класики.


Користується популярністю стрижка в спортивному стилі, де зберігається плавність переходу між довгими пасмами і коротким волоссям на потилиці та скронях. Чоловіча зачіска Британка ідеально підійде для тих хлопців, які надають перевагу стилю casual в одязі.

Для зачіски в стилі мілітарі характерним є проділ, який помітно виділяється на маківці голови при укладанні волосся. В такому випадку чуб буде зачісуватися на зручний для чоловіка бік. Відмінною рисою стилю мілітарі є ще й ефект багатошаровості.

Асиметрична Британка - стрижка чоловічого типу, при моделюванні якої професійний майстер робить акцент на різній довжині пасм волосся. Укладання буде відрізнятися хаотичністю і недбалістю. 


Підбираючи чоловічу зачіску, слід враховувати той факт, що стрижка "британка"  підійде далеко не всім чоловікам. Рекомендують уникати її в класичному виконанні власникам витягнутого обличчя, так як воно ще більше подовжується.

Стрижка, виконана по британській технології, буде виглядати добре на чоловіках, у яких квадратне обличчя з чітко вираженими вилицями. Підійде вона і круглолицим хлопцям, так як її недоліки стають тут перевагами, - чоловіче обличчя візуально витягується. У чергу Британка стрижка буде добре виглядати на овальному обличчі.


ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА БРИТАНКА

Британка – це вічна класика чоловічих зачісок родом з Великобританії. Ця стрижка є комбінацією екстравагантного помпадура, химерного ірокеза і суворого майданчика. Додатковими елементами можуть стати чубчик або бічний проділ, хоча вони не є обов’язковими. Характерна риса стрижки – масивний виступ з волосся спереду.

За всі роки існування британка не зазнала істотних модифікацій. Класичну стрижку можна назвати сукупністю об’ємного верху з укороченими пасмами в області потилиці. Акцентом стає довгий чубчик, який укладається або назад, або убік. Скроневу область, як правило, виголюють, або зістригають так, щоб волосся можна було зручно зачісувати назад. 

стрижка Британка
мужская стрижка Британка

ЛПР. Замальовка чоловічої стрижки "британка"

1. Для роботи вам знадобиться - аркуш паперу А4, прості олівці різної м'якосты, гумка.
2. Обрати фото для створення замальовки - чоловіча стрижка "британка"
3. Намічаїмо загальну форму голови, зосереджуєте свою увагу на малюванні саме стрижки.
4. Лінійна побудова стрижки "британка", передача світлотіні.




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Історія зачісок різних епох. ЛПР. Малювання жіночої зачіски певного історичного періоду.

  Первісне суспільство Дивно, але навіть з поховань мисливців на мамонтів археологи викопують кістяні гребені. Ви тільки подивіться, як розкішно виглядають зачіски на скульптурних зображеннях, знайдених в Мальті, Виллендорфе і Буріти. В якості прикрас використовувалися налобні пов’язки. Не виключено, що на голову вдягали плетені із квітів вінки, але такого роду аксесуари, звичайно ж, не збереглися. Волосся первісних жінок, то спадали на плечі, то були покладені паралельними горизонтальними рядами або лежали зигзагоподібними уступами. Також при створенні зачісок вони користувалися мотузками чи ремінцями. Стародавня Греція Жителі цих земель, працюючи з волоссям, керувалися принципами гармонії та естетики, акцентуючи увагу на цілісності образу і дотримання пропорцій. Зачіски в Древній Греції були відображенням соціального статусу в суспільстві. Для їх створення залучалися раби, що придумували вишукані композиції, прагнучи підкреслити природну красу волосся. Кучеряве від природи волосся  г

Модуль ПЕР-П.2.4 Малювання зачісок за допомогою декоративного плетіння і джгутів.

Прості і складні, з прямого або хвилястого волосся, в африканському стилі — способів плетіння існує багато. Звичайно, можна просто заплести косу і це вже буде красиво, проте якщо до звичайного плетіння додати декілька штрихів, то зачіска миттєво видозміниться і стане набагато виразнішою. Протягом багатьох століть жіночі зачіски неймовірно змінювалися, але коси і кіски завжди залишалися в моді. З їх допомогою дівчина може приміряти на себе різноманітні образи: романтичний, жіночний, ніжний, чуттєвий або навіть зухвалий. Часто плетіння кіс вимагає великого терпіння, але зусилля повністю виправдані. При бажанні ви можете створювати собі складні зачіски навіть вдома, не звертаючись в салони краси.  Звісно ми з вами, як завжди, зачіски не створюємо, а малюємо, точніше відтворюємо їх на папері. Тому вашим практичним завданням на цьому тижні буде створення жіночої зачіски з використанням джгутів, колосків, косичок та інших видів плетіння волосся. Для практичного завдання вам знадобиться а

ЛПР. Малювання жіночої модельної зачіски за власною композицією з використанням декоративних прикрас, аксесуарів, живих та штучних квітів.

 Технологія укладання багатьох зачісок передбачає використання різноманітних аксесуарів. Шпильки, затискачі, неведимки, прогумована тасьма та кільця - незмінні помічники перукаря. Різноманітні аксесуари широко застосовуються для надання зачісці нарядного завершеного вигляду. Серед них - штучні і живі квіти, декоративні стрічки, гребені, ювелірні прикраси. За допомогою декоративного елементу чи прикраси можна змінити сприйняття зачіски, а разом з нею й образ людини в цілому. Це можуть бути заколки, сіточки, банти, еластичні кільця, обручі, мереживні стрічки. Ниточка, бус, блискучий ланцюжок, діадема або живі троянди надають зачісці неповторного вигляду. Сучасна молодіжна мода пропонує безліч видів ексесуарів для прикрашання зачісок. Кількість аксесуарів у зачісках не обмежується. Головне, щоб декоративні елементи були доречними, не обтяжували образ, відповідали стилю. Практична робота Матеріали та інструменти для роботи : папір А4 формату, олівці різної м'якості (НВ, 2В, 3В), гумка,